Draudimo konsultanto (-ės) Panevėžyje

Basic Information

Job Type:
Permanent

Full time / part time:
Full time

Deadline:
2022.05.31

Location:
Panevėžys

Darbo pobūdis:

  • Ateinančių klientų aptarnavimas ir pridėtinių pasiūlymų formavimas jiems;
  • Aktyvi naujų klientų paieška ir jų poreikių išsiaiškinimas;
  • Klientų poreikius atitinkančių draudimo projektų derinimas bei sutarčių rengimas;
  • Ilgalaikių ryšių kūrimas su esamais klientais;
  • Savo rezultatų analizavimas ir naujų verslo klientų pritraukimo būdų paieška.

Reikalavimai:

Jeigu Jūs žinote, kas yra pardavimai verslui ar privatiems žmonėms, esate išsilavinęs, turite tikslą, ir savo aktyvumo bei atkaklumo dėka norite būti pardavimų lyderiu, tuomet siūlome pasinaudoti proga ir prisijungti prie mūsų komandos. Patirtis draudimo srityje - privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo ambicijas;
  • Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį, papildomą skatinimą už pasiektus tikslus;
  • Galimybę augti keičiant kvalifikacijos kategoriją bei siekti karjeros įmonės viduje;
  • Visas aktyviam darbui reikalingas darbo priemones;
  • Galimybę realizuoti savo kūrybiškumą dalyvaujant skyriaus veikloje;
  • Dinamišką darbą, kai kiekviena diena atneša naujos patirties;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Rūpinamės kiekvieno savo darbuotojo sveikata, turime išskirtinę papildomų naudų sistemą.

Siūlomas darbo užmokestis nuo 956 EUR iki 1433 EUR prieš mokesčius. Galutinis šios pozicijos finansinio atlyginimo dydis priklausys nuo pasirinkto kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio. Gjensidige darbuotojų atlygis susideda iš finansinio atlyginimo ir gerovės sistemos, kurią sudaro papildomos žiemos atostogos, sveikatos ir gyvybės draudimas bei kitos naudos.

Jei susidomėjote, savo gyvenimo aprašymą siųskite iki 2022 m. gegužės 31 d. su prierašu „Draudimo konsultantas (-ė) , būtinai nurodant miestą, kuriame pageidaujate dirbti.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

Išsamią informaciją apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą rasite čia:

https://www.gjensidige.lt/Skaityti-issamiau (asmens duomenų tvarkymo aprašas).