Procesų vadovo (-ės)

Basic Information

Job Type:
Permanent

Full time / part time:
Full time

Deadline:
2023.04.23

Location:
Vilnius

Darbo pobūdis:

  • Veiklos procesų identifikavimas, tobulinimas, kokybiškas ir efektyvus valdymas;
  • Automatizavimo reikalavimų nustatymas ir įgyvendinimas;
  • Procesų kokybės, efektyvumo ir rizikų kontrolė;
  • Formuoti darbo grupių veiklą susijusią su inicijuotų pokyčių įgyvendinimu, bei bendradarbiauti su kitais padaliniais žinioms ir įžvalgoms gauti;
  • Atsakyti už reikiamą, pakankamą ir savalaikę vidinę bei išorinę komunikaciją apie procesų pokyčius;
  • Dalyvauti įgyvendinant Bendrovės vidinius efektyvumo ir klientų patirties gerinimo projektus/iniciatyvas.

Reikalavimai kandidatams:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Procesų analizės ir tobulinimo įgūdžiai;
  • Turite gerus analitinius įgūdžius (gebėjimas rinkti, sisteminti, analizuoti informaciją, išskirti jos esmę, lyginti ir apibendrinti duomenis, teikti išvadas bei rekomendacijas įvertinant platesnį situacijos kontekstą, įvertinti ir nustatyti proceso rodiklius).
  • Savarankiškumas priimant sprendimus;
  • Geri organizaciniai, darbo planavimo, reprezentavimo įgūdžiai;
  • Turite labai gerus anglų kalbos įgūdžius (raštu ir žodžiu).

Įmonė siūlo:

  • Karjeros galimybes;
  • Įdomų darbą tarptautinėje įmonėje, turinčioje ilgametę patirtį ir tradicijas;
  • Mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo ambicijas;
  • Rūpinamės kiekvieno savo darbuotojo sveikata, turime išskirtinę papildomų naudų sistemą.

Siūlomas darbo užmokestis nuo 2226 EUR iki 3339 EUR prieš mokesčius. Galutinis šios pozicijos finansinio atlyginimo dydis priklausys nuo pasirinkto kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio. Gjensidige darbuotojų atlygis susideda iš finansinio atlyginimo ir gerovės sistemos, kurią sudaro papildomos žiemos atostogos, sveikatos ir gyvybės draudimas bei kitos naudos.

Jei susidomėjote, savo gyvenimo aprašymą siųskite adresu [email protected] iki 2023 m. balandžio 23 d. su prierašu „Procesų vadovas (-ė)“.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

Išsamią informaciją apie kandidatų asmens duomenų tvarkymą rasite čia: Kandidatų į darbuotojus asmens duomenų tvarkymo aprašas