Pagalba 24/7

Kartu su mūsų siūlomais draudimais galite įsigyti papildomas paslaugas „Pagalba kelyje 24/7”, „Pagalba namuose 24/7” ir „Pagalba verslui 24/7”. Šie draudimai užtikrina operatyvią pagalbą nutikus netikėtiems įvykiams. Mūsų meistrai atvyks bet kuriuo paros metu.

Pagalba kelyje 24/7

Ši paslauga suteikia papildomų išlaidų draudimą privalomuoju TPVCA ir Kasko draudimu apdraustiems automobiliams.

Draudimas galioja patyrus kelionę sutrikdžiusį techninį gedimą ar transporto priemonės sugadinimą. Mūsų techninė pagalba padeda užvesti automobilį išsikrovus akumuliatoriui ar negalint važiuoti po eismo įvykio ar smulkaus gedimo. Prireikus ši paslauga garantuoja automobilio transportavimą iki artimiausio autoserviso.

Atlyginame įvairias dėl nutrauktos kelionės automobiliu patirtas išlaidas – smulkaus remonto kelyje, rato ar lemputės keitimo, degalų atvežimo, atrakinimo ir kitas. Paslaugas teikiame visą parą.

Prireikus pagalbos susisiekite su mumis telefonu 1626.

 

 

Pagalba namuose 24/7

Pagalba namuose 24/7 Pasirinkusiems paslaugą „Pagalba namuose 24/7” visą parą, septynias dienas per savaitę teikiame netikėtiems įvykiams susiklosčius reikalingą pagalbą. Turime platų tinklą partnerių, kurie Jūsų problemas išsprendžia operatyviai ir kokybiškai. Meistrai į Jūsų butą ar namą atvyksta taip greitai, kaip įmanoma.

Kokios pagalbos galite tikėtis?

  • Pametėte raktus? Atrakiname duris ir pakeičiame spyną.
  • Sudužo stiklas? Pakeičiame jį nauju.
  • Trūko vamzdžiai, užsikišo kanalizacija, sugedo katilas, Jūsų namus užliejo vanduo ar nutiko kitas nenumatytas įvykis? Mūsų meistrai greitai išsprendžia bet kokias paslaugos sąlygose numatytas problemas.

Įsigykite kartu su būsto draudimu.

Prireikus pagalbos susisiekite su mumis telefonu 1626.

Pagalba verslui 24/7

Apsidraudus įmonių turto draudimu, turite galimybę pasinaudoti paslauga „Pagalba verslui 24/7“. Tokią paslaugą teikiame vieninteliai rinkoje.

Jei išdužo langai, sugedo vandentiekis, nebeveikia priešgaisrinė sistema ar įvyko kita Jūsų įmonės turtui ir veiklai pavojinga situacija, mes ją operatyviai sutvarkome bet kuriuo paros metu ir atlyginame finansinius nuostolius.

Įsigykite kartu su įmonių turto draudimu.

Prireikus pagalbos susisiekite su mumis telefonu 1626.