Apie mus

Bendrovės veikla Norvegijoje prasidėjo dar prieš 200 metų, o šiuo metu esame viena didžiausių draudimo grupių Šiaurės ir Baltijos šalyse. Vilniuje veikia pagrindinis Baltijos šalims atstovaujantis įmonės biuras, o mūsų filialai įsikūrę Rygoje (Latvija) ir Taline (Estija). Skaičiuojame, kad Baltijos šalyse mumis jau pasitiki 700 000 privačių ir 60 000 verslo klientų, o juos aptarnauja per 800 ambicingų, įžvalgių, nuolat tobulėjančių mūsų kolegų.

„Gjensidige“ patirtis

Mūsų siekis – būti labiausiai į klientus orientuota draudimo bendrove Baltijos šalyse. Tesime pažadus, teikiame kokybiškas paslaugas, sudėtingus dalykus verčiame paprastais ir užtikriname, kad klientas būtų patenkintas. Mūsų paslaugas besirenkančių žmonių nuolat teiraujamės, kaip jie mus vertina, ir pagal šį rodiklį esame įmonė, kurią klientai įvardija kaip patikimą, o net 3 iš 4 klientų mūsų teikiamomis paslaugomis yra visiškai patenkinti.

Mūsų vertybės

Esame saugumo jausmą kurianti bendrovė. Tikėjimas, atvirumas ir noras vieniems kitus išklausyti, priimti ir palaikyti yra vertybės, kuriomis vadovaujamės. Saugumo jausmas leidžia mums priimti iššūkius, padeda bendrauti su klientais, rasti sprendimus su kolegomis ir siekti aukščiausių tikslų.

Mes mąstome netradiciškai ir tai skatina mus būti žingsniu priekyje. Esame smalsūs, norintys visapusiškai tobulėti, o darbus atlikti kuo geriau.

Vertiname iniciatyvumą ir drąsą. Nuolat skatiname kolegas išdrįsti žengti pirmąjį žingsnį. Suteikiame galimybę dalytis idėjomis, veikti ir įgyvendinti tai, ką kiekvienas moka geriausiai.

Kodėl verta pas mus dirbti?

Esame bendrovė, kurioje sudarytos puikios sąlygos augti. Nesvarbu, kurioje šalyje įsikurtume, taikome aukščiausius atsakingo verslo ir darbdavio standartus, o dirbantieji įmonėje turi vienodas galimybes tobulėti ir kelti kvalifikaciją.

Žinias ir profesinius įgūdžius nuolat tobuliname savo akademijoje „Gjensidige Academy“, be to, esame sudarę visas vidinės karjeros galimybes. Vien praėjusiais metais 14 proc. „Gjensidige“ darbuotojų Baltijos šalyse įmonės viduje pakeitė darbo pozicijas palypėdami savo karjeros laipteliu.

Kartu su įmonės ambasadorių komanda „Gjensidige Ambassadors“ inicijuojame kolegoms įvairias su sveikata, saugumu ir aplinka susijusias veiklas.

Studentams

Esame lankstūs ir kartu su praktiką pas mus norinčiais atlikti studentais randame tinkamiausią sprendimą, kokios trukmės konkreti praktika bus, ar biure būsite pusę darbo dienos, ar visą dieną, kuris departamentas ar skyrius labiausiai atitiktų jūsų praktikos tikslus. Bendraudami su mūsų ekspertais, studentai tobulėja ir įgytas žinias gali taikyti gyvenime.

Sekite mus ir „Linkedin“ bei „Facebook“ socialiniame tinkle, kuriame publikuojame naujienas ir aktualiausius skelbimus.

Sėkmės istorijos

Susipažinkite su „Gjensidige” darbuotojais

Informacijos ir komunikacijos bakalaurė, šiuo metu dirba analitike Kontrolės ir ataskaitų grupėje. Su „Gjensidige“ Raimonda jau beveik šešerius metus, per kuriuos spėjo pakeisti ne vieną poziciją, todėl darbas, kaip ji pati sako, „nespėja pabosti“.

„Pirmuosius žingsnius žengiau kaip praktikantė. Vėliau Pardavimų departamente nuėjau kelią nuo asistentės iki projektų vadovės, kol tapau analitike Kontrolės ir ataskaitų grupėje. „Gjensidige“ yra auganti ir besikeičianti organizacija. Gera matyti pokyčius, turėti galimybę prie jų prisidėti, augti ir tobulėti kartu.“

IT departamento Aptarnavimo skyriaus Baltijos šalims vadovė. Kartu su kolegomis ji administruoja Baltijos šalių įmonių darbuotojų, tarpininkų, brokerių prieigas prie informacinių ir draudimo sistemų bei juos konsultuoja.

„Atlikdama praktiką Personalo departamente, jau buvau gavusi darbo pasiūlymą IT departamento Aptarnavimo skyriuje. Palaipsniui keitėsi užimamos pareigos ir atsakomybė. Skyriaus vadovės pareigas einu 5 metus, o įmonėje dirbu vienuolika metų.

Vertinu, kad įmonė inicijuoja ir vysto ambicingus projektus, darbuotojams suteikiančius naujų iššūkių. Su kompetentingais kolegomis pasiekiame geriausių rezultatų.“

Skaičiai ir faktai

Norime padėti klientams kuo greičiau atlyginti nuostolius, todėl net 27 proc. visų žalų atvejų išsprendžiame vos vienu skambučiu, o internetu registruotas žalas atlyginame vidutiniškai vos per 5 darbo dienas.

Nuo pat 2009 m. bendradarbiaujame su „Maisto banku“, palaikome pėsčiųjų žygius su „TrenkTuru“ ir patys juose dalyvaujame, remiame legendinį krepšinio klubą „Žalgiris“.

Daugiau informacijos rasite ČIA


Asmens duomenų tvarkymo aprašas

Susipažinkite su kandidatų į darbuotojus asmens duomenų tvarkymo aprašymu.