„PZU Lietuva“ tapo akcine draudimo bendrove „Gjensidige“

01.03.2016

Naujausi pranešimai

 • 22.07.2024
  Lietuvos kurortuose kyla eismo įvykių banga: kas apsaugos poilsiaujančius vairuotojus
  Daugiau
 • 22.07.2024
  Atostogos su elektriniu paspirtuku: kas svarbu juo naudojantis užsienio šalyse
  Daugiau
 • 08.07.2024
  Vairuotojų sveikatos patikrinimas: kodėl reiktų suskubti ir kas lauks pavėlavusiųjų
  Daugiau
Daugiau naujienų

Praėjusių metų rudenį pirmaujančiai Šiaurės šalių draudimo grupei „Gjensidige“ įsigijus draudimo bendrovę „PZU Lietuva“, nuo kovo 1 d. UAB DK „PZU Lietuva“ keičia pavadinimą ir teisinę formą į akcinę draudimo bendrovę „Gjensidige“. „PZU Lietuva“ turtas, teisės ir pareigos nuo šiol priklauso ADB „Gjensidige“.

Mariaus Jundulo, „Gjensidige“ generalinio direktoriaus, teigimu, pavadinimo keitimas yra svarbus etapas „Gjensidige“ įmonių Baltijos šalyse integracijos procese. Jis patikino, kad įmonė ir toliau užtikrins kokybišką draudimo apsaugą, o atsitikus įvykiui – operatyviai atlygins nuostolius.

Šiuo metu „Gjensidige“ grupė Baltijos šalyse valdo dvi įmones – „Gjensidige Baltic“ ir ADB „Gjensidige“ (buvusią „PZU Lietuva“). Ilgainiui įmonės bus sujungtos į vieną. „Gjensidige“ grupė Lietuvoje turi 101 pardavimo skyrių, kurie išsidėstę tolygiai per visą Lietuvą nuo sostinės iki mažų miestelių – tai vienas didžiausių ir geriausiai išplėtotų tinklų šalyje.

M. Jundulas pabrėžė, kad klientams ir verslo partneriams sutarčių, sudarytų su „PZU Lietuva“, nereikia keisti ar perrašyti. Pakeitus pavadinimą, visi kiti rekvizitai – banko sąskaitos, adresas, įmonės kodas, PVM kodas, įmokos kodas – liks nepakitę.

Kartu „Gjensidige“ informuoja apie pasikeitusius įmonės telefoną ir el. pašto adresą. Klientai kviečiami skambinti telefonu 1626 ir rašyti el. paštu [email protected]. Ryšių su klientais centras dirba visą parą visą savaitę be poilsio dienų. Paskambinusieji ankstesniuoju „PZU Lietuva“ klientų aptarnavimo numeriu 19019, bus nukreipti į numerį 1626.

„Gjensidige“ prekės ženklo keitimas Lietuvoje bus baigtas iki balandžio 1 d., o Latvijoje ir Estijoje – iki vasaros.

Apie „Gjensidige“ grupę

„Gjensidige“ yra viena didžiausių draudimo grupių Šiaurės šalyse, listinguojama Oslo vertybinių popierių biržoje. Grupės įmonėse Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Baltijos šalyse dirba 3 900 žmonių. Norvegijoje bendrovė dar teikia bankininkystės, pensijų ir taupymo paslaugas. Grupės veiklos pajamos 2015 m. siekė 24 mlrd. Norvegijos kronų (2,49 mlrd. Eur), o bendra turto vertė – 129 milijardų Norvegijos kronų (13,39 mlrd. Eur). „Gjensidige“ grupė Baltijos šalyse valdo dvi įmones „Gjensidige Baltic“ ir ADB „Gjensidige“ (buvusi „PZU Lietuva“). Šiuo metu vyksta įmonių integracijos procesai.