Per Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje – „Gjensidige“ debiutas

04.03.2016

Naujausi pranešimai

 • 28.11.2023
  Baltijos šalių tyrimas: dūmų detektorių namuose mažėja, lietuviai jų turi mažiausiai
  Daugiau
 • 20.11.2023
  1 iš 4 Lietuvos žmonių nevairuoja: kokios kliūtys stabdo sėsti prie vairo ir kaip jas įveikti
  Daugiau
 • 20.11.2023
  Pėstieji keliuose jaučiasi nemirtingais: atšvaitus naudojančių žmonių skaičius kasmet mažėja
  Daugiau
Daugiau naujienų

Šįvakar, per Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje, pavadinimą pakeitusi draudimo bendrovė „PZU Lietuva“ pirmą kartą visuomenei bus pristatyta kaip „Gjensidige“.

Kovo 1 d. pavadinimą ir teisinę formą pakeitusios „Gjensidige“ bendrovės debiutas Lietuvoje įvyks per Kauno „Žalgirio“ rungtynes su Bambergo „Brose Baskets“.

„Pakeisdami pavadinimą ir ženklą, perimdami skandinavišką verslo tradiciją, toliau liekame ištikimi nacionaliniam Lietuvos sportui – krepšiniui ir legendinei „Žalgirio“ komandai. Esame šios komandos rėmėjai jau 7 metus. Tad pirmajam mūsų naujojo vardo pristatymui pasirinkome būtent „Žalgirio“ rungtynes – čia mūsų širdys, čia kaskart įvykstanti šventė, čia daug mūsų puikių draugų“, – sakė „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas.

Besitęsiančią partnerystę pabrėžė ir „Žalgirio“ komandos vadovas Paulius Motiejūnas.

„Ir versle, ir sporte būna įvairių etapų – pergales keičia pralaimėjimai, po to vėl prisikeliame pergalėms. Tačiau visais šiais etapais svarbu turėti užnugarį, kuris suteikia jėgų visus pokyčius išgyventi. Todėl ilgametė stabili partnerystė su draudimo verslo partneriu, kurio gyvenime taip pat vyksta pokyčiai, mus įkvepia ir leidžia ruoštis pergalėms“, – teigė P. Motiejūnas.

„Žalgirio“ arenoje „Gjensidige“ bus pristatyta šį penktadienį, o pirmadienį LKL rungtynėse „Žalgirio“ komandos krepšininkai jau išbėgs į aikštelę su marškinėliais, paženklintais „Gjensidige“ vardu.