Naujovė renginių lankytojams – bilietų draudimas

11.10.2016

Naujausi pranešimai

 • 05.12.2023
  Ką daryti, kad kalėdinės dekoracijos nesudegintų švenčių džiaugsmo
  Daugiau
 • 28.11.2023
  Baltijos šalių tyrimas: dūmų detektorių namuose mažėja, lietuviai jų turi mažiausiai
  Daugiau
 • 20.11.2023
  1 iš 4 Lietuvos žmonių nevairuoja: kokios kliūtys stabdo sėsti prie vairo ir kaip jas įveikti
  Daugiau
Daugiau naujienų

Nuo šiol bilietų į renginius draudimas leis atgauti pinigus, jeigu žiūrovas negalės dalyvauti renginyje dėl nenumatytų priežasčių. Tokią paslaugą pirmosios Baltijos šalyse pristatė bilietų platinimo bendrovė „Tiketa“ kartu su draudimo bendrove „Gjensidige“.

„Bilietai į kai kuriuos renginius yra pakankamai brangūs, ir dažnai žmonės nerimauja juos įsigydami – o jeigu paskutinę minutę užklups nenumatyti rūpesčiai? Daugelis yra susidūrę su tokia situacija ir puikiai žino, kad neigiamų emocijų ir taip būna per akis. Šis draudimas tikrai padės išvengti finansinių rūpesčių dėl pinigų, sumokėtų už renginį“, – sakė „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis.

Naujasis bilietų draudimas atlygina sumokėtus pinigus keliais atvejais: dėl asmeninės arba nepilnamečių vaikų ūmios ligos, jeigu įvyko netikėtas įvykis, pvz., namuose kilo gaisras ar žmogus pateko į automobilio avariją.

Draudžiamojo įvykio atveju draudimo bendrovė atlygins sumokėtą bilieto kainą. Bilietų draudimo paslaugą bus galima užsisakyti įsigyjant bilietus internetu, mobiliąja programėle ir kasose.

„Draudimas suteikia vis platesnę apsaugą žmonėms įvairiose gyvenimo situacijose. Šiandien apsisaugoti galime ne tik nuo didelių ir brangiai kainuojančių nelaimingų atsitikimų. Patirtis rodo, kad nedideli nemalonumai kasdienybėje nutinka gana dažnai – net ir netikėtas peršalimas gali atnešti finansinių nuostolių. Šiuokart padėsime apsaugoti pinigus klientams, kurie iš anksto įsigyja bilietus į renginius, tačiau netikėtai negali į juos atvykti“, – sakė „Gjensidige“ Naujų pardavimo kanalų vadovė Indrė Baltušienė.

Pasak jos, bilietų į renginius draudimas yra paplitusi praktika Europoje. Lygiai kaip neįvykusios kelionės ar skrydžio draudimai, ši draudimo rūšis turėtų tapti populiari ir Lietuvoje.

Indrė Baltušienė tikisi, kad didesnę sumą mėgstamų atlikėjų koncertui skyrę klientai pasirūpins savo investicija, jog vėliau nereikėtų ieškoti, kam paskutinę minutę parduoti ar padovanoti nepanaudotus bilietus.

Bilietų draudimo suma priklausys nuo bilieto kainos, vidutiniškai vieno bilieto draudimas kainuos nuo 1,5 Eur.