„Gjensidige“ Baltijos šalių būstinė įsikūrė Vilniaus verslo centre „City“

20.02.2017

Naujausi pranešimai

 • 05.12.2023
  Ką daryti, kad kalėdinės dekoracijos nesudegintų švenčių džiaugsmo
  Daugiau
 • 28.11.2023
  Baltijos šalių tyrimas: dūmų detektorių namuose mažėja, lietuviai jų turi mažiausiai
  Daugiau
 • 20.11.2023
  1 iš 4 Lietuvos žmonių nevairuoja: kokios kliūtys stabdo sėsti prie vairo ir kaip jas įveikti
  Daugiau
Daugiau naujienų

Vienos didžiausių šalies draudimo bendrovių „Gjensidige“ pagrindinė Baltijos šalių būstinė šiandien įsikūrė naujajame verslo centre „City“ Vilniuje. Bendrovė „Gjensidige“ yra didžiausia verslo centro nuomininkė, užėmusi penktadalį ploto. Biure dirbs bemaž 400 darbuotojų. Pirmajame pastato aukšte lankytojų lauks klientų aptarnavimo, pardavimo ir žalų administravimo padaliniai, trečiajame įsikūrė pagrindinio biuro darbuotojai. Naujasis „Gjensidige“ biuras buvo išsirinktas, įvertinus 21 projektą.

Draudikai į sostinės Žalgirio gatvėje iškilusį biurų pastatą perkėlė visus savo padalinius, iki šiol veikusius 4 skirtingose Vilniaus vietose.

„Modernios darbo vietos ir atsinaujinusi organizacijos kultūra bus naudinga tiek mūsų klientams, tiek darbuotojams. Pirmą kartą visi kartu, kaip viena didelė komanda, Vilniuje įsikursime po vienu stogu. Bendrovės veikloje įdiegėme daug organizacinių naujovių, patobulinome veiklos valdymo procesus ir sukūrėme naujus įpročius kasdieniame darbe“, – sakė „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas.

Pasak M. Jundulo, darbo vietos suprojektuotos pagal aukščiausius kokybės ir sveikatos standartus. Šį sprendimą, pirmiausia įgyvendintą „Gjensidige“ centriniame biure Osle, Skandinavijos architektai ir verslo įmonės iki šiol laiko sektinu pavyzdžiu. Naujose darbo vietose žmonės galės dirbti ir sėdėdami, ir stovėdami. Darbo stalus pagal „Gjensidige“ projektą Lietuvoje pagamino bendrovė „Vildika“.

Biuro erdvėms dekoruoti bendrovė pasirinko fotografo ir keliautojo Karolio Janulio nuotraukas. Gamtos ir gyvenimo vaizdai užfiksuoti fotoaparatu iš bepilotės skraidyklės.

„Dėkojame „Gjensidige“ kompanijai už pasitikėjimą ir ilgametį bendradarbiavimą. Verslo centras „City“, kuriame panaudotos naujausios technologijos, turi didžiausią, beveik 4000 kv. m, aukšto plotą Vilniuje, yra energetiškai efektyvus – atitinka visus A klasės ir žaliųjų pastatų reikalavimus. Neabejojame, kad mūsų partneriai pozityviai įvertins šiuos privalumus“, – teigė Arvydas Avulis „Hanner“ valdybos pirmininkas.

Bendrovė „Hanner“ į šį atviros erdvės principu suplanuotą verslo centrą investavo 30 milijonų eurų. Verslo centre „City“ karštą vandenį ruoš saulės kolektoriai, lietaus vanduo bus surenkamas ir naudojamas augalų ir žolynų laistymui, o energijos taupymą užtikrins speciali pastato mikroklimato valdymo sistema. Dviračiais į darbą keliausiantiems darbuotojams įrengtos patogios dviračių saugyklos ir dušai. Visos darbo vietos išdėstytos netoli langų, užtikrinant kokybišką natūralų apšvietimą. Efektyvi ventiliacijos sistema užtikrins nuolatinį šviežio ir gaivaus oro tiekimą. Moderni vėsinimo sistema „City“ nuomininkams leis vienu metu dalį savo patalpų šildyti, o kitas – vėsinti.

Draudimo bendrovė „Gjensidige“ šiame verslo centre pradeda veikti nuo vasario 20 dienos. Tai paskutinis vienos draudimo rinkos lyderių „Gjensidige“ Baltijos regiono būstinės įkūrimo Vilniuje etapas.