„Eurovizijos“ komanda į Kijevą vešis daugiau nei 3 mln. eurų draudimo apsaugą

28.04.2017

Naujausi pranešimai

 • 02.10.2023
  Prasidėjus rudens treniruočių sezonui, daugėja traumų ir nelaimingų atsitikimų
  Daugiau
 • 29.09.2023
  Lietuvius prie vairo labiausiai blaško plepūs bendrakeleiviai, latvius ir estus – aplinkos triukšmas
  Daugiau
 • 29.09.2023
  Lietuvos vairuotojai dažniau nei latviai ir estai augintinius automobiliuose palieka vienus
  Daugiau
Daugiau naujienų

Lietuvos atstovai, išvyksiantys į Kijeve rengiamą „Eurovizijos“ dainų konkursą, šias metais į jį keliaus su rekordinio dydžio draudimo apsauga. Aštuoniolikos asmenų grupės „Fusedmarc“ komanda apdrausta 3,1 mln. eurų vertės įvairių rūšių draudimu. Draudimo paketą simbolišku pagalvėlės pavidalu Lietuvos delegacijai pirmadienį įteiks draudimo bendrovė „Gjensidige“.

„Atstovavimas Lietuvai ir jos vardo garsinimas tarptautiniame konkurse, kurį stebi milijoninė auditorija, mūsų šalies delegacijai yra iššūkis, reikalaujantis didžiulio susitelkimo, maksimalių pastangų ir visapusiško atsidavimo. Į „Euroviziją“ vykstančius Lietuvos atstovus draudžiame jau septintąjį kartą, todėl žinome, kad, nuvykę į konkurso vietą, muzikantai ir juos lydintys asmenys kiekvienais metais susiduria su organizaciniais nesklandumais bei milžiniška konkurencija ir įtampa. Esame pasirengę pasirūpinti į Kijevą vyksiančių žmonių saugumu bei sklandžia kelione ir prisidėti prie jų palaikymo bei sėkmės konkurse“, – sakė draudimo bendrovės „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas.

Pasak M. Jundulo, kiekvieno Lietuvos į „Euroviziją“ deleguoto dueto „Fusedmarc“ nario ir jiems padėsiančios delegacijos atstovo draudimo suma viršija 170 tūkst. eurų.

Kiekvienas į Ukrainą vyksiančios delegacijos narys apdraustas 100 tūkst. eurų medicininių išlaidų draudimu, 18 tūkst. eurų nelaimingų atsitikimų draudimu, taip pat visi Lietuvos atstovai apdrausti po 50 tūkst. eurų asmens civilinės atsakomybės kelionėje draudimu. Mūsų šalį atstovausiančiam duetui bei jį lydinčiai delegacijai galios draudimas nuo bagažo, kelionės dokumentų ir asmeninių daiktų praradimo, taip pat kelionės atidėjimo draudimas.

„Šias metais scenoje atlikėjai neplanuoja sudėtingų akrobatinių triukų ar pavojingų elementų, tačiau kasmet, išvykus į „Euroviziją“ rengiančią šalį, pasitaiko dienotvarkę sujaukiančių nesklandumų, todėl šiame renginyje dalyvaujančiai komandai draudimas yra labai reikalingas ir svarbus. Mes esame apsaugoti maksimaliai ir galime renginiui ruoštis taip pat saugiai, kaip namuose. Žinome, kad net ir esant slogai ar perkant vaistinėje vaistus, draudimas mums už juos atlygins. Smulkios pagalbos „Eurovizijoje“ buvo prireikę dainininkei Monikai Linkytei, todėl jau galime patvirtinti, kad draudimo bendrovės suteikta apsauga leidžia jaustis ramiau ir saugiau“, – kalbėjo LRT prodiuseris ir Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas.

Draudimo bendrovė „Gjensidige“ apdraudžia Lietuvos atstovus „Eurovizijos“ dainų konkurse nuo 2010 metų. Per keletą pastarųjų metų šalies „Eurovizijos“ komandoms skirtos draudimų sumos nuolat augo. 2013 metais Lietuvos delegacija prieš kelionę į „Eurovizijos“ konkursą buvo apdrausta 695 tūkst. eurų suma, 2014-ųjų metų atstovai – 926 tūkst. eurų suma. 2015 m. mūsų šalies komandos „Eurovizijos“ konkurse draudimo suma siekė daugiau nei 1,5 mln. eurų, o pernai – 2,4 mln. eurų.