„Eurovizijos“ komandai Tel Avive – daugiau nei 2 mln. eurų vertės draudimo apsauga

30.04.2019

Naujausi pranešimai

 • 02.10.2023
  Prasidėjus rudens treniruočių sezonui, daugėja traumų ir nelaimingų atsitikimų
  Daugiau
 • 29.09.2023
  Lietuvius prie vairo labiausiai blaško plepūs bendrakeleiviai, latvius ir estus – aplinkos triukšmas
  Daugiau
 • 29.09.2023
  Lietuvos vairuotojai dažniau nei latviai ir estai augintinius automobiliuose palieka vienus
  Daugiau
Daugiau naujienų

Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ Jurijus Veklenko ir jį lydinti komanda į dainų konkursą Izraelyje vyksta turėdami daugiau nei 2 mln. eurų draudimo apsaugą.

Visa 17 asmenų komanda apdrausta 2,02 mln. eurų vertės įvairių rūšių draudimu, o vienam asmeniui skiriama draudimo suma siekia 120,6 tūkst. eurų. Draudimo paketą Lietuvos delegacijai dovanoja draudimo bendrovė „Gjensidige“.

„Kaip ir daugelis lietuvių, mūsiškių delegacijai linkime geriausių rezultatų ir norime prisidėti prie jų sėkmės. Išvykus į „Eurovizijos“ dainų konkursą atlikėjams pasitaiko dienotvarkę sujaukiančių nesklandumų, todėl jau 10 metų rūpinamės Lietuvos atstovais, kad jie jaustųsi saugūs ir visas jėgas galėtų skirti pasirodymui“, - sako „Gjensidige“ Rinkodaros vadovė Baltijos šalims Raminta Vileniškienė.

Kiekvienas į Tel Avivą vyksiančios delegacijos narys apdraustas 100 tūkst. eurų vertės medicininių išlaidų draudimu, asmens draudimu, asmens civilinės atsakomybės kelionėje draudimu. Mūsų šalį atstovausiančiam dainininkui bei jį lydinčiai delegacijai galios draudimas nuo bagažo, kelionės dokumentų ir asmeninių daiktų praradimo, taip pat kelionės atidėjimo draudimas.

„Nenumatytos išlaidos ir netikėtumai apsunkina kiekvieną kelionę, o dalyviams jaučiant įtampą prieš „Eurovizijos“ konkursą su jais susidurti būtų ypač apmaudu. Todėl žinodami, kad su sveikata ir kelione susijusios išlaidos yra apdraustos, „Eurovizijos“ delegacijos nariai jausis kur kas saugiau ir galės ramiai ruošis konkursui“ , - kalbėjo LRT prodiuseris ir Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas.

Iki šiol smulkios pagalbos „Eurovizijoje“ buvo prireikę dainininkei Monikai Linkytei.

Draudimo bendrovė „Gjensidige“ apdraudžia Lietuvos atstovus „Eurovizijos“ dainų konkurse nuo 2010 metų. Praėjusiais metais Lietuvos atstovės Ievos Zasimauskaitės komandai taip pat buvo skirtas daugiau nei 2 mln. eurų vertės draudimas.