Per Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje – „Gjensidige“ debiutas

04.03.2016

Naujausi pranešimai

 • 13.05.2022
  Apsauga nuo gaisro rūpi ne visiems: dūmų detektorių nėra kas penktame būste
  Daugiau
 • 10.05.2022
  Apklausa: du trečdaliai dviratininkų ir paspirtukininkų – be šalmo
  Daugiau
 • 29.04.2022
  Akina saulė: kaip išvengti nelaimių kelyje
  Daugiau
Daugiau naujienų

Šįvakar, per Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje, pavadinimą pakeitusi draudimo bendrovė „PZU Lietuva“ pirmą kartą visuomenei bus pristatyta kaip „Gjensidige“.

Kovo 1 d. pavadinimą ir teisinę formą pakeitusios „Gjensidige“ bendrovės debiutas Lietuvoje įvyks per Kauno „Žalgirio“ rungtynes su Bambergo „Brose Baskets“.

„Pakeisdami pavadinimą ir ženklą, perimdami skandinavišką verslo tradiciją, toliau liekame ištikimi nacionaliniam Lietuvos sportui – krepšiniui ir legendinei „Žalgirio“ komandai. Esame šios komandos rėmėjai jau 7 metus. Tad pirmajam mūsų naujojo vardo pristatymui pasirinkome būtent „Žalgirio“ rungtynes – čia mūsų širdys, čia kaskart įvykstanti šventė, čia daug mūsų puikių draugų“, – sakė „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas.

Besitęsiančią partnerystę pabrėžė ir „Žalgirio“ komandos vadovas Paulius Motiejūnas.

„Ir versle, ir sporte būna įvairių etapų – pergales keičia pralaimėjimai, po to vėl prisikeliame pergalėms. Tačiau visais šiais etapais svarbu turėti užnugarį, kuris suteikia jėgų visus pokyčius išgyventi. Todėl ilgametė stabili partnerystė su draudimo verslo partneriu, kurio gyvenime taip pat vyksta pokyčiai, mus įkvepia ir leidžia ruoštis pergalėms“, – teigė P. Motiejūnas.

„Žalgirio“ arenoje „Gjensidige“ bus pristatyta šį penktadienį, o pirmadienį LKL rungtynėse „Žalgirio“ komandos krepšininkai jau išbėgs į aikštelę su marškinėliais, paženklintais „Gjensidige“ vardu.