Per Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje – „Gjensidige“ debiutas

04.03.2016

Naujausi pranešimai

 • 15.04.2021
  Aktualu vairuotojams: kada dėl netinkamų padangų žalą teks atlyginti patiems
  Daugiau
 • 14.04.2021
  Organizacijų tyrimas: karantino laikotarpiu malonumo ir ramybės daugiau negu streso
  Daugiau
 • 08.04.2021
  Naujausi tyrimai: daugiau nei kas trečias jaučia stiprų pervargimą
  Daugiau
Daugiau naujienų

Šįvakar, per Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje, pavadinimą pakeitusi draudimo bendrovė „PZU Lietuva“ pirmą kartą visuomenei bus pristatyta kaip „Gjensidige“.

Kovo 1 d. pavadinimą ir teisinę formą pakeitusios „Gjensidige“ bendrovės debiutas Lietuvoje įvyks per Kauno „Žalgirio“ rungtynes su Bambergo „Brose Baskets“.

„Pakeisdami pavadinimą ir ženklą, perimdami skandinavišką verslo tradiciją, toliau liekame ištikimi nacionaliniam Lietuvos sportui – krepšiniui ir legendinei „Žalgirio“ komandai. Esame šios komandos rėmėjai jau 7 metus. Tad pirmajam mūsų naujojo vardo pristatymui pasirinkome būtent „Žalgirio“ rungtynes – čia mūsų širdys, čia kaskart įvykstanti šventė, čia daug mūsų puikių draugų“, – sakė „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas.

Besitęsiančią partnerystę pabrėžė ir „Žalgirio“ komandos vadovas Paulius Motiejūnas.

„Ir versle, ir sporte būna įvairių etapų – pergales keičia pralaimėjimai, po to vėl prisikeliame pergalėms. Tačiau visais šiais etapais svarbu turėti užnugarį, kuris suteikia jėgų visus pokyčius išgyventi. Todėl ilgametė stabili partnerystė su draudimo verslo partneriu, kurio gyvenime taip pat vyksta pokyčiai, mus įkvepia ir leidžia ruoštis pergalėms“, – teigė P. Motiejūnas.

„Žalgirio“ arenoje „Gjensidige“ bus pristatyta šį penktadienį, o pirmadienį LKL rungtynėse „Žalgirio“ komandos krepšininkai jau išbėgs į aikštelę su marškinėliais, paženklintais „Gjensidige“ vardu.