ADB „Gjensidige“ įsikurs verslo centre „City“

16.05.2016

Naujausi pranešimai

 • 23.11.2021
  Kas antras estas nekelia kojos į gatvę be atšvaito, lietuvių įpročiai – gerokai prastesni
  Daugiau
 • 18.11.2021
  Emocinė savijauta darbe: ji rūpi tik kas ketvirtam Lietuvos darbdaviui
  Daugiau
 • 09.11.2021
  Naujausi duomenys: 23 proc. Lietuvos žmonių į užsienį kojos nekelia
  Daugiau
Daugiau naujienų

Draudimo bendrovė „Gjensidige“ savo centrinę būstinę Baltijos šalims įkurs Vilniuje, naujajame verslo centre „City“. Šiuo metu keliose Vilniaus vietose išsidėsčiusi draudimo bendrovė pasirašė ilgalaikę nuomos sutartį ir planuoja persikelti į biurą pirmąjį 2017 m. pusmetį.

„Vertiname AB „Hanner“ patirtį ir sukurtų verslo centrų kokybę. Verslo centrą „City“ pasirinkome dėl funkcionalaus išplanavimo, leidžiančio efektyviai suplanuoti darbuotojų darbo erdvę. Mums labai svarbu, kad susisiekimas su naujuoju mūsų biuru yra labai patogus. „City“ puikiai pasiekiamas viešuoju transportu, šalia taip pat veiks elektromobilių dalijimosi paslaugos aikštelė. Džiugu, kad visa tai radome centrinėje Vilniaus dalyje.“ – kalbėjo „Gjensidige“ vadovas Marius Jundulas.

„Džiaugiamės ADB „Gjensidige“ sprendimu ir parodytu pasitikėjimu. Klientams siūlome ne tik energetiškai efektyvų, tačiau ir aplinkai draugišką verslo centrą. Jau pastebėjome, jog „City“ įgyvendintas žaliųjų pastatų idėjas pozityviai vertina ir nuomininkai.“ – sakė AB „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

AB „Hanner“ į šį, atviros erdvės principu suplanuotą verslo centrą, investavo 30 milijonų eurų. Restoranams, kurie veiks verslo centre „City“, karštą vandenį ruoš saulės kolektoriai, o energijos taupymą užtikrins speciali pastato mikroklimato valdymo sistema. Dviračiais į darbą keliausiantiems darbuotojams įrengtos patogios dviračių saugyklos ir dušai. Projektuojant pastatą ypatingas dėmesys buvo skiriamas komfortiškų darbo sąlygų sūkurimui. Visos darbo vietos bus išdėstytos netoli langų, užtikrinant kokybišką natūralų apšvietimą. Efektyvi ventiliacijos sistema užtikrins nuolatinį šviežio ir gaivaus oro tiekimą. Moderni vėsinimo sistema „City“ nuomininkams leis vienu metu dalį savo patalpų šildyti, o kitas vėsinti. Verslo centras „City“ duris atvers 2016 metų rugsėjo 1 dieną.