• Turėsite galimybę gauti garantuotas ir augančias pajamas. Sukaupus įdirbį vėliau galėsite išlaikyti stabilias pajamas įdėdami minimalias pastangas. Didindami pastangas, galėsite tikėtis ir didesnio uždarbio.
  • Sukursite savo verslą nerizikuodami nuosavomis lėšomis ir neįsipareigodami ilgam laikui. Jums nereikės specialios įrangos – tik noro ir pastangų.
  • Turėsite dideles plėtros galimybes. Mūsų draudimo produktų pasirinkimas – plačiausias Lietuvoje, todėl didindami savo teikiamų paslaugų spektrą, turėsite galimybę užmegzti vis daugiau ilgalaikių partnerysčių su klientais.

Su tarpininkais palaikome tamprų asmeninį ryšį: apmokome, bendraujame, suteikiame visą reikiamą informaciją ir padedame suprasti draudimo naudą ir specifiką. Kartu ne tik kuriame planus, bet ir operatyviai sprendžiame iškilusias problemas.

Jei tampate ne tik mūsų tarpininku, bet ir partneriu, mes Jums siūlome būtent aktualiausias sąlygas ir kainodarą. Esant poreikiui, ne tik sudarome specialias sąlygas, bet taip pat galime paruošti išskirtinį, būtent Jums reikalingą produktą. Taip pat siūlome naudotis integracijos sprendimais internetiniams pardavimams, užtikriname duomenų apsikeitimą apskaitai.