Civilinės atsakomybės draudimas

Mūsų siūlomi civilinės atsakomybės draudimai padės užtikrinti jūsų finansinį stabilumą žalos padarymo trečiajam asmeniui atveju.
Skirtingoms įmonėms aktualios skirtingos draudimo apsaugos sąlygos, todėl kiekvienai įmonei siūlome konsultaciją bei parenkame tinkamą ir vykdomos veiklos pobūdį ir draudėjo poreikius atitinkančią draudimo apsaugos apimtį.

Gaukite civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymą

Užpildykite specialią formą ir gaukite civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymą internetu. Pasiūlysime Jūsų lūkesčius labiausiai atitinkantį variantą.

Gaukite pasiūlymą

Darbdavio civilinės atsakomybės draudimas

Kiekvienas darbdavys yra atsakingas už savo darbuotojus darbo metu, pakeliui į darbą ar iš darbo.

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas

Apsaugokite savo įmonę nuo neplanuotų išlaidų. Bet kuri įmonė vykdydama savo veiklą gali padaryti žalą trečiajam asmeniui.

Profesinės civilinės atsakomybės draudimas

Profesinės civilinės atsakomybės draudimas užtikrina, kad jūsų verslas būtų apsaugotas nuo neprognozuojamų išlaidų susijusių su žala trečiajam asmeniui dėl profesinės klaidos.

Rangovo civilinės atsakomybės privalomasis draudimas

Nuo 2017 m. sausio mėn 1d. įsigaliojus Statybos darbų ir civilinės atsakomybės privalomajam draudimui mes pratęsiame Rangovo civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutartis, jei darbai buvo pradėti iki 2017-01-01.

Projektuotojo civilinės atsakomybės privalomasis draudimas

Projektavimo klaidų pasekmės pastebimos tik pradėjus naudoti statinį. Šis draudimas padeda susidoroti su šiomis pasekmėmis.

Sveikatos priežiūros įstaigų civilinės atsakomybės draudimas

Šis draudimas užtikrina sveikatos priežiūros įstaigų padarytos žalos atlyginimą trečiajam asmeniui.