Civilinės atsakomybės draudimas

Mūsų siūlomi civilinės atsakomybės draudimai padės išvengti neplanuotų išlaidų, padarius žalą ar nuostolius tretiesiems asmenims.

Galite rinktis iš kelių rūšių skirtingų civilinės atsakomybės draudimų, labiausiai atitinkančių Jūsų įmonės poreikius.  Ne tik apsaugosime nuo finansinių išlaidų susižalojus darbuotojams ar sugadinus jų turtą, bet ir padarius nuostolių kitiems asmenims ar įmonėms.

Be išvardintų draudimų, siūlome ir privalomąjį civilinės atsakomybės draudimą geležinkelio įmonėms.

Gaukite civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymą

Užpildykite specialią formą ir gaukite civilinės atsakomybės draudimo pasiūlymą internetu. Pasiūlysime Jūsų lūkesčius labiausiai atitinkantį variantą.

Gaukite pasiūlymą

Darbdavio civilinės atsakomybės draudimas

Kiekvienas darbdavys yra atsakingas už darbuotojo sveikatos sužalojimą darbo metu.

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas

Jei turite patalpas, teikiate paslaugas, gaminate ar teikiate produkciją, Jums reikalingas civilinės atsakomybės draudimas.

Profesinės civilinės atsakomybės draudimas

Niekas nėra apsaugotas nuo klaidų, tačiau savo klaidų pasekmes galite apdrausti.

Rangovo civilinės atsakomybės privalomasis draudimas

Vykdant statybos darbus galima padaryti nemažai žalos šalia esantiems pastatams ar požeminėms komunikacijoms. Šis draudimas padės atsitikus įvykiui.

Projektuotojo civilinės atsakomybės privalomasis draudimas

Projektavimo klaidų pasekmės pastebimos tik pradėjus naudoti statinį. Šis draudimas padeda susidoroti su šiomis pasekmėmis.

Sveikatos priežiūros įstaigų civilinės atsakomybės draudimas

Šis draudimas apsaugo Jūsų gydymo įstaigą nuo netikėtų išlaidų, susijusių su žala trečiojo asmens sveikatai ir/ ar gyvybei.

Vežėjų automobiliais civilinės atsakomybės draudimas

Šis draudimas kompensuoja nuostolius Jūsų įmonės klientams, kai vežamas krovinys prarandamas, apgadinamas, pristatomas ne laiku ar klaidingu adresu.