Informuojame, kad norint prisijungti prie savitarnos svetainės laikinai negalėsite pasinaudoti CITADELE BANK autentifikacijos būdu, prašome rinktis vieną iš kitų prisijungimo galimybių. Atsiprašome už nepatogumus!

Darbuotojų draudimas

Skatinkite darbuotojų motyvaciją ir lojalumą užtikrindami pagalbą sutrikus sveikatai ar įvykus nelaimingiems atsitikimams.
Mūsų siūlomi Asmens bei Darbuotojų sveikatos draudimai suteikia galimybę apdrausti ne tik individualius darbuotojus, bet ir jų grupes. Rinkitės labiausiai Jūsų ir darbuotojų poreikius atitinkantį draudimą. Asmens draudimas gali galioti tiek darbe, tiek vykstant į ar iš jo arba visą parą. O darbuotojų sveikatos draudimas suteiks galimybę pasirūpinti sveikata ir ją sustiprinti įvairiomis procedūromis. Jūsų darbuotojams suteikiami draudimai gali tapti patrauklia motyvacija renkantis Jūsų įmonę. Rūpindamiesi darbuotojų sveikata ir gerove tapsite atsakingesniu darbdaviu.

Gaukite darbuotojų draudimo pasiūlymą internetu

Užpildykite specialią formą ir gaukite darbuotojų draudimo pasiūlymą internetu. Pasiūlysime Jūsų lūkesčius labiausiai atitinkantį variantą.

Gaukite pasiūlymą

Asmens draudimas

Asmens draudimas padės užsitikrinti stabilų pagrindą nelaimingų atsitikimų ir staigios ligos atveju.

Darbuotojų sveikatos draudimas

Darbuotojų sveikatos draudimas – puiki darbuotojų motyvacijos priemonė.

Kelionės draudimas

Įsigiję kelionės draudimą išvengsite finansinių nuostolių atsitikus nenumatytiems įvykiams.