Jūsų namai turi istoriją

Vienas iš svarbiausių dalykų yra suprasti, kad kasmet reikia investuoti ne tiek jau ir daug pinigų tam, kad jaustumeisi ramus dėl daugelio dalykų visus ateinančius metus.

Draudimo variantų pasirinkimas

Trumpas atsakymas – ne tiek jau ir daug. Vis gyvename galvodami, kad dažniausiai esame saugūs ir kad mūsų daiktai ir turtas taip pat saugūs. Pradėję galvoti apie viską, kas galėtų atsitikti, imame nerimauti, kiek mūsų ir mūsų turto saugumas iš tikrųjų kainuoja. „Gjensidige“ nori, kad apsidraudę jūs jaustumėtės saugesni.

Pirmiausia norime supažindinti jus su draudimo terminologija:

„Midi" plano draudimo įmoka. Tai įmoka, kuri yra pinigų suma, kurią turite mokėti per metus, jei pasirenkate „Midi" pastatų ir namų turto draudimą. Sužinokite daugiau apie draudimo sąlygas čia.

„Maxi" draudimo įmoka. „Maxi" draudimas yra plačiausia turto apsauga. Sužinokite daugiau apie draudimo sąlygas čia.

Pavyzdys

34 m2 butas mūriniame name:

  • Buto draudimo suma: 30 000 Eur
  • Daiktų draudimo suma: 10 200 Eur
  • Visa draudimo suma: 40 200 Eur
  • Išskaita: 70 Eur

„Midi" draudimo varianto įmoka: 52 Eur/metus

„Maxi" draudimo įmoka: 123 Eur/metus

Galite apdrausti savo daiktus atskirai arba kartu su butu ar namu. Įmoka mažesnė saugesniems namams su priešgaisrine signalizacija arba turto apsaugos signalizacija.

Įmoka skiriasi atsižvelgiant į tai, kiek seniai esate „Gjensidige“ klientas. Taip pat nuo namo konstrukcijos tipo, draudimo sumos ir kitų veiksnių, kuriuos jums padės įvertinti mūsų specialistai.

Siūlome papildomai apsidrausti savo išmanųjį padėjėją, mobilųjį telefoną kartu su Maxi draudimo variantu už 68 Eur.

Daiktų sąrašo ar daiktų draudimo suma?

Daugelis žmonių, kuriems draudimas – naujiena, susipainioja, kokį daiktų draudimo būdą pasirinkti. Nėra nei blogo, nei gero būdo, yra tik jums patogiausias draudimo būdas.

1. Pagal sąrašą:

Pranašumai

  •  Matote visų apdraustų daiktų sąrašą
  • Lengviau pačiam suskaičiuoti bendrą visų daiktų draudimo sumą

Trūkumai:

Sąrašą reikia atnaujinti naujais pirkiniais ir išbraukti iš jo nereikalingus daiktus 

2. Pagal plotą

Pranašumai:

  • Įsigyjant naują daiktą, draudimo apsauga jam galioja automatiškai;  
  • Jei suma tinka, nereikia keisti draudimo sutarties sąlygų.

Trūkumai:

Kartais žmonės nepakankamai įvertina, kiek visi jų daiktai kainuoja kartu. 

Svarbiausi apibrėžimai

Pagrindiniai apibrėžimai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, pasirinkdami draudimą:

Draudimo suma – suma, už kurią norite apdrausti savo namus. Atminkite, kad ši suma jums išmokama, jei jūsų namui padaroma didžiausia žala. Kiekvieną kartą, kai patiriate įvykį, ji skaičiuojama konkrečiai atsitikusiam įvykiui.

Jūsų daiktų ir turto vertė. Tai jūsų draudimo sumos dydis, kuris bus atlygintas atsitikus įvykiui. Kiekvieno įvykio atveju ekspertai atskirai vertina jūsų patirtus nuostolius ir suskaičiuoja, kokia yra padaryta žala jūsų turtui.

Rizikos, įtrauktos į draudimo sutartį. Svarbu aiškiai suprasti sąlygas, kurios ne visada įtrauktos į standartines draudimo sutartis, pavyzdžiui, elektros gedimai, sniego padaryta žala arba ne iš namų pavogti daiktai.

Išskaita. Išskaitos dydis priklauso nuo daiktų vertės ir draudimo apimties. Suma turėtų būti proporcinga draudžiamiems daiktams ir turtui. Išskaita yra suma, kurią turite padengti patys po padarytos žalos.