Įmonių turto draudimas

Įmonės turto sugadinimas ar praradimas dėl nenumatytų įvykių gali ne tik padaryti įtaką neplanuotų įmonės išlaidų atsiradimui, tačiau ir sustabdyti plėtros planus ar net veiklą. Pasirinkite turto draudimą ir būkite ramūs dėl savo vykdomos veiklos tęstinumo bei finansinio stabilumo.

Apsidraudus įmonių turto draudimu, turite galimybę pasinaudoti paslauga „Pagalba verslui 24/7“. Tokią paslaugą teikiame vieninteliai rinkoje.

Jei išdužo langai, sugedo vandentiekis, nebeveikia priešgaisrinė sistema ar įvyko kita Jūsų įmonės turtui ir veiklai pavojinga situacija, mes ją operatyviai išsprendžiame bet kuriuo paros metu ir atlyginame patirtus nuostolius.

Gaukite įmonių turto draudimo pasiūlymą

Užpildykite specialią formą ir gaukite įmonių turto draudimo pasiūlymą internetu. Pasiūlysime Jūsų lūkesčius labiausiai atitinkantį variantą.

Gaukite pasiūlymą

Ką galima apdrausti?

Draudžiame įmonės veikloje naudojamą turtą: įvairios paskirties pastatus (gamybinius, administracinius ir kt); gamybinius įrengimus, stacionarius ir nešiojamus kompiuterius, baldus; atsargas (žaliavas, prekes, produkciją); planuojamas investicijas į kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą.

Ką draudžiame papildomai?

Papildomai susitarus draudžiame: nešiojamus kompiuterius jiems esant ne patalpoje; stacionarius reklaminius stendus; grynuosius pinigus; darbuotojų turtą.

Kokius nuostolius atlyginame?

Atlyginame patirtus nuostolius dėl apdrausto turto sugadinimo ar sunaikinimo dėl staigių ir netikėtų įvykių, atsitikusių draudimo sutarties galiojimo metu. Taip pat atlyginamos teritorijos tvarkymo, turto pervežimo ir sandėliavimo išlaidos, patiriamos dėl atsitikusio įvykio.

Nuo ko draudžiame?

Galite pasirinkti draudimą nuo Jums aktualių išvardintų rizikų: ugnies; gamtinių jėgų; vandens; vagystės; stiklo dūžio; piktavališkos trečiųjų asmenų veiklos; transporto priemonės atsitrenkimo. Taip pat galime pasiūlyti apsidrausti: nuo elektros įtampos svyravimų; nuo įrengimų vidinių gedimų; visų rizikų draudimu.

Verslo nutrūkimo draudimas

Draudžiami draudėjo finansiniai nuostoliai, atsiradę dėl to, kad draudėjas yra priverstas nutraukti verslą ar sumažinti jo apimtis dėl verslui naudojamo turto sunaikinimo, sugadinimo ar praradimo dėl draudžiamojo įvykio, atsitikusio sutarties galiojimo metu.

Norite apsidrausti?