Jūsų namai turi istoriją

Pastatų ir namuose esančių daiktų draudimas gali atrodyti kaip labai aiškus dalykas, bet yra situacijų, kai net nesusimąstome, ką draudimas gali atlyginti ir ko negali.

Dalykai, kurių galbūt nežinojote, jog draudimas atlygina

Draudimo pasirinkimas yra labai svarbus ir jis turėtų atitikti jūsų poreikius ir norus. Norime jums pristatyti keletą dalykų, kuriuos atlygina „Maxi" draudimo variantas.

Jūsų daiktų draudimas galioja visame pasaulyje. Jei pasirinkote „Maxi" draudimo variantą, jūsų nešiojamasis kompiuteris yra saugus ir tada, kai vykstate į darbą. Taip pat atlyginsime nuostolius, jei atostogaudami su šeima prarasite kūdikio vežimėlį.

Daiktams, kurių garantija yra pasibaigusi, suteikiamas naujas gyvenimas. Jei apdraudėte daiktus, kurių įprasta garantija yra pasibaigusi arba gamintojo garantija neatlygina remonto išlaidų, mes atlyginsime nuostolius panašiam daiktui įsigyti.

Svečių daiktai yra saugūs. Jei jūsų valdose sugadinami jūsų svečių daiktai, jūsų draudimas taip pat atlygina žalą.

Nėra išskaitų bendriems dalykams. Dažniausiai pasitaikantiems atvejams, pavyzdžiui dūžiui ir skilimui, netaikome išskaitos.

Norėdami pamatyti visus atvejus, kuriuos atlygina „Midi" draudimo variantas ir „Maxi" turto ir daiktų draudimas, spauskite čia.

Atvejai, kai draudimas atlygina ne viską

Neleiskite problemoms jus užklupti netikėtai. „Gjensidige“ nori, kad gerai žinotumėte apie visas pastatų ir daiktų draudimo galimybes, todėl turėtumėte žinoti atvejus, kurių draudimas neatlygina.

Kai neįtraukta tam tikra apsauga. Labai svarbu atsižvelgti į visą konkrečią draudimo apsaugą, įtrauktą tiek į standartinį daiktų ir turto draudimą, tiek į „Midi" draudimo varianto daiktų ir turto draudimą. Perskaitykite mūsų taisykles, kuriose rasite visus atsakymus apie tai, ką jūsų pasirinktas draudimo variantas tikrai apima, o ko ne.

Sugadinti daiktai yra per seni. Apdrausdami savo turtą turėtumėte atsiminti, kad senesniems daiktams taikomas nusidėvėjimas, o kartais daiktai sugenda, nes pasibaigė jų tarnavimo amžius, nustatytas gamintojo.

Draudimo suma yra mažesnė, nei tikroji vertė. Niekada neskubėkite suskaičiuoti visos savo turto ir daiktų tikrosios kainos, nenuvertinkite jų. Jei apdrausite savo daiktus 10 000 EUR, o jų bendra vertė faktiškai yra didesnė, mes negalėsime visiškai kompensuoti jų pakeitimo visiško sugadinimo atveju.

Draudžiamosios prekės neįtrauktos į sąrašą. Apdrausdami savo turtą ir daiktus turite galimybę visus daiktus įrašyti į sąrašą arba jiems visiems apskaičiuoti vieną sumą. Painiava prasideda, kai vėliau įsigyjate naujų brangių daiktų ir neinformuojate mūsų, kad į draudimo sutartį norėtumėte įtraukti papildomą daiktą. Jei pasirinkote išvardyti visus draudžiamus daiktus, turėtumėte mus informuoti apie bet kokį naują daiktą namuose, kad jis būtų saugus.

Neatsargumas. Norime pabrėžti, kad labai svarbu laikytis priešgaisrinės saugos ir vagysčių prevencijos nuostatų. Didelio neatsargumo, arba aplaidumo atveju, pavyzdžiui, pamiršus telefoną kavinėje arba palikus verdantį puodą ant viryklės be priežiūros, ir dėl to patyrus nuostolius, daiktų ir turto draudimas to neatlygina. Būkite atsargūs.

Nėra tvoros. Jūsų turto draudimas galioja ne tik namo viduje, bet ir išorėje ir netgi sode, bet jeigu neturite tvoros ir paliekate savo dviratį prie paradinių durų, jį pavogus draudimas neatlygina šių nuostolių.

Nepaskambinta atitinkamoms pagalbos tarnyboms. Nutikus nelaimei, visada skambinkite pagalbos pagalbos tarnyboms: gaisrinei, policijai, avarinei dujų tarnybai arba įprastuoju pagalbos numeriu 112.