Kontaktai verslo klientams

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite ir mes Jums operatyviai suteiksime visą reikiamą informaciją visais su draudimu susijusiais klausimais.

.

Vilniaus verslo skyriaus kontaktai

Mindaugas Lipnius
Rytų regiono verslo klientų pardavimų vadovas
Mob. tel. 8 698 58593
El. paštas Mindaugas.Lipnius@gjensidige.lt

Aliona Aleknavičienė
Verslo klientų plėtros vadovė
Mob. tel. 8 615 60009
El. paštas Aliona.Kovalenko@gjensidige.lt

Viktorija Meškauskė
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertė
Mob. tel. 8 699 48 164
El. paštas Viktorija.Meskauske@gjensidige.lt

Rūta Povilaitienė
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertė
Mob. tel. 8 686 82563
El. paštas Ruta.Povilaitiene@gjensidige.lt

Mantas Paulauskas
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertas
Mob. tel.8 615 43042
El. paštas Mantas.Paulauskas@gjensidige.lt

Romanas Lik
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertas
Mob. tel. 8 699 95188
El. paštas Romanas.Lik@gjensidige.lt

Kęstutis Sinkevičius
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertas
Mob. tel. 8 686 40908
El. paštas Kestutis.Sinkevicius@gjensidige.lt

Jelena Sputaj (Visaginas)
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertė
Mob. tel. 8 655 17725
El. paštas Jelena.Sputaj@gjensidige.lt

Inga Tolkačiovienė
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertė
Mob. tel. 8 688 73744
El. paštas Inga.Tolkacioviene@gjensidige.lt

Kauno verslo skyriaus kontaktai

Linas Siraštanovas
Vakarų regiono verslo klientų pardavimo vadovas
        Mobilus telefonas: 8 615 10883
        El. paštas: Linas.Sirastanovas@gjensidige.lt 

Diana Skorupskienė
Verslo klientų draudimo ekspertė
Mobilus telefonas: 8 680 87840
El. paštas: Diana.Skorupskiene@gjensidige.lt

Daiva Zasčiurinskienė
Verslo klientų draudimo ekspertė
Mobilus telefonas: 8 650 76977
El. paštas: Daiva.Zasciurinskiene@gjensidige.lt

Ingrida Dieninienė
Verslo klientų draudimo ekspertė
Mobilus telefonas: 8
 688 27449
El. paštas: Ingrida.Dieniniene@gjensidige.lt

Klaipėdos verslo skyriaus kontaktai

Linas Siraštanovas
Vakarų regiono verslo klientų pardavimo vadovas
        Mobilus telefonas: 8 615 10883
        El. paštas: Linas.Sirastanovas@gjensidige.lt 

Linas Jasaitis
Verslo klientų draudimo ekspertas
Mobilus telefonas: 8 657 98889
El. paštas: Linas.Jasaitis@gjensidige.lt

Viktoras Bodnarčiukas
Verslo klientų draudimo ekspertas
Mobilus telefonas: 8
687 75443
El. paštas: Viktoras.Bodnarciukas@gjensidige.lt

Panevėžio-Šiaulių verslo skyriaus kontaktai

Linas Siraštanovas
Vakarų regiono verslo klientų pardavimo vadovas
        Mobilus telefonas: 8 615 10883
        El. paštas: Linas.Sirastanovas@gjensidige.lt

Danguolė Stangvilienė
Verslo klientų draudimo ekspertė
Mobilus telefonas: 8 620 23654
El. paštas: Danguole.Stangviliene@gjensidige.lt

Monika Šakarnienė
Verslo klientų draudimo vadybininkė
Mobilus telefonas: 8 656 95731
El. paštas: Monika.Sakarniene@gjensidige.lt

Donatas Keras
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertas
Mobilus telefonas: 8 687 76649
El. paštas: Donatas.Keras@gjensidige.lt