Kontaktai verslo klientams

Turite klausimų? Skambinkite arba rašykite ir mes Jums operatyviai suteiksime visą reikiamą informaciją visais su draudimu susijusiais klausimais.

Vilniaus verslo skyriaus kontaktai

Natalja Lebedeva
Verslo klientų skyriaus vadovė
Telefonas: (8 5) 203 2691
Mobilus telefonas: 8 615 60005
El. paštas: Natalja.Lebedeva@gjensidige.lt

Elžbieta Atraškevičienė
Administratorė
Telefonas: 8 (5) 2496416
Mobilus telefonas: 8 687 76454
El. paštas: Elzbieta.Atraskeviciene@gjensidige.lt

Andrius Mačerauskas
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertas
Telefonas:  8 (5) 247 7443
Mobilus telefonas: 8 614 91779
El. paštas: Andrius.Macerauskas@gjensidige.lt

Aliona Kovalenko
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertė
Telefonas: 8 (5) 2032693
Mobilus telefonas: 8 615 60009
El. paštas: Aliona.Kovalenko@gjensidige.lt

Mindaugas Lipnius
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertas
Telefonas: (8 5) 203 2694
Mobilus telefonas: 8 698 58593
El. paštas: Mindaugas.Lipnius@gjensidige.lt

Viktorija Meškauskė
Vyr. verslo klientų draudimo ekspertė
Telefonas: (8 5) 205 8649
Mobilus telefonas: 8 699 48 164
El. paštas: Viktorija.Meskauske@gjensidige.lt

Jelena Sputaj
Vyriausias verslo klientų draudimo ekspertė
Telefonas: +370 38 670324
Mobilus telefonas: 8 655 17725
El. paštas: Jelena.Sputaj@gjensidige.lt

Vladislava Krumplevskaja
Administratorė
Telefonas: +370 38 670324
Mobilus telefonas: 8 687 75891
El. paštas: Valdislava.Krumplevskaja@gjensidige.lt

Kauno verslo skyriaus kontaktai

Eglė Eidikienė
Verslo klientų pardavimo vadovė
Telefonas: 8 (37) 324 296
Mobilus telefonas: 8 678 78429
El. paštas: Egle.Eidikiene@gjensidige.lt

Egidijus Loda
Vyriausias verslo klientų draudimo ekspertas
Telefonas: 8 (37) 70 6571
Mobilus telefonas: 8 687 76066
El. paštas: Egidijus.Loda@gjensidige.lt

Inga Monkevičienė
Verslo klientų draudimo ekspertė
Telefonas: 8 (37) 713 587
Mobilus telefonas: 8 672 46677
 
El. paštas: Inga.Monkeviciene@gjensidige.lt

Diana Skorupskienė
Verslo klientų draudimo ekspertė
Telefonas: 8 (37) 708 748
Mobilus telefonas: 8 680 87840
El. paštas: Diana.Skorupskiene@gjensidige.lt

Daiva Zasčiurinskienė
Verslo klientų draudimo vadybininkė
Telefonas: 8 (37) 710612
Mobilus telefonas: 8 650 76977
El. paštas: Daiva.Zasciurinskiene@gjensidige.lt

Klaipėdos verslo skyriaus kontaktai

Linas Jasaitis
Verslo klientų draudimo vadybininkas
Mobilus telefonas: 8 657 98889
El. paštas: Linas.Jasaitis@gjensidige.lt

Panevėžio-Šiaulių verslo skyriaus kontaktai

Egidijus Urba
Verslo klientų pardavimo vadovas
Mobilus telefonas:8 681 19999
El. paštas: Egidijus.Urba@gjensidige.lt

Donatas Keras
Vyriausias verslo klientų draudimo ekspertas
Telefonas: 8 (41) 503915
Mobilus telefonas: 8 687 76649
El. paštas: Donatas.Keras@gjensidige.lt

Kristina Karaseva
Verslo klientų draudimo ekspertė
Mobilus telefonas: 8 615 84028
El. paštas: Kristina.Karaseva@gjensidige.lt

Reda Venediktova
Administratorė
Telefonas: 8 (45) 469322
Mobilus telefonas: 8 687 75528
El. paštas: Reda.Venediktova@gjensidige.lt

Danguolė Stangvilienė
Verslo klientų draudimo ekspertė
Telefonas: 8 (45) 469320
Mobilus telefonas: 8 620 23654
El. paštas: Danguole.Stangviliene@gjensidige.lt

Zita Kaminskienė
Verslo klientų draudimo ekspertė
Mobilus telefonas: 8 687 89271
El. paštas: Zita.Kaminskiene@gjensidige.lt

Monika Šakarnienė
Verslo klientų draudimo vadybininkė
Telefonas: 8 (45) 469318
Mobilus telefonas: 8 656 95731
El. paštas: Monika.Sakarniene@gjensidige.lt

Ilona Ginaitytė
Verslo klientų draudimo ekspertė
Telefonas: 8 (45) 469329
Mobilus telefonas: 8 616 81336
El. paštas: Ilona.Ginaityte@gjensidige.lt