Mano namai

Visur gerai, bet namuose – geriausia. Vertybe mums tampa ne tik pats namas, butas ar kotedžas, bet ir juose saugomi brangūs daiktai bei kasdien kuriami prisiminimai.

Mūsų namai – tai, kuo turime nuoširdžiai rūpintis, jei norime juose jaustis saugiai ir užtikrintai. „Gjensidige“ visada patars, kaip pasirūpinti savo namais ir pasiūlys geriausius sprendimus.

Vien draudimas neužtikrins visiško Jūsų namų saugumo. Jais turite pasirūpinti ir patys. Įsigiję būstą nepamirškite įdiegti dūmų detektorių bei signalizacijos, pasirūpinti tinkamomis vandens bei šildymo sistemomis ir jų priežiūra, įsirenkite patikimas spynas. Užmegzti ryšiai su kaimynais – taip pat puiki apsauga, neleisianti Jūsų valdose šeimininkauti prašalaičiams.

Būsto draudimas

Kodėl verta turėti būsto draudimą?

  1. Draudžiant kartu kilnojamąjį ir nekilnojamąjį turtą taikome 10 proc. nuolaidą
  2. Visą parą teikiame pagalbą namuose
  3. Draudimo įmoką galite mokėti dalimis be pabrangimo
Sofa for Advice action list

Norite sužinoti daugiau?

Remontuojantiems namus

Visiems namams kartais prireikia remonto. Visada rekomenduojame naudotis profesionalų paslaugomis, kai prireikia remontuoti ar vandentiekio sistemas ar elektros instaliaciją bei kitas sudėtingas inžinerines sistemas.

Apsidraudusiems būsto draudimu, mūsų meistrai, atsitikus netikėtiems įvykiams, skubias remonto paslaugas suteiks bet kuriuo paros metu.

Handyman with list

Norite sulaukti pagalbos bet kuriuo paros metu?

Investicijos į būsto saugumą visada atsiperka