Išgirskite, ką kalba Jūsų namai

Pastatų ir namuose esančių daiktų draudimas suteikia „Pagalba namams 24/7“, kurią suteiksime bet kuriuo paros metu, tad galėsite būti ramūs net ir naktimis bei šventinėmis dienomis.

Operatyvi pagalba visą parą

Mes siūlome ne tik apdrausti savo būstą ir jame esantį turtą, bet ir užtikriname nuolatinę mūsų specialistų pagalbą. Drausdami būstą automatiškai suteikiame papildomą paslaugą „Pagalba namams 24/7“. Turėdami šią draudimo apsaugą, nedelsdami galite kreiptis į mūsų meistrus, jei sugedo spyna, sudužo lango stiklas, trūko vandentiekio vamzdis ar nutiko kiti nenumatyti įvykiai. Pagalbą suteiksime bet kuriuo paros metu, tad galėsite būti ramūs net ir naktimis bei šventinėmis dienomis. Jums nereikės nerimauti – kreipkitės į mus ir mes atsiųsime meistrus, kurie pasirūpins nenumatyto įvykio pasekmėmis Jūsų namuose

Ko „Pagalba namams 24/7“ nesuteikia:

- Nekeičia prietaisų ir nesiima meistro darbų, jei iš tikrųjų niekas nesugedo ir nesulūžo.

- Nekeičia sudužusių langų. Įvykio dieną neįmanoma pakeisti viso lango. Meistras / pagalbos tarnyba užtaisys langą, o dėl tolesnio lango keitimo bus susitarta atskirai.

Pavyzdžiai

Vilniaus priemiestyje gyvenanti jauna šeima grįžusi namo rado nemalonų vaizdą. Kažkas pro langą įmetė akmenį ir išvertė jų namus. Jie greitai iškvietė policiją ir, parašę pareiškimą, paskambino į „Gjensidige“ pagalbos liniją, norėdami paprašyti „Pagalba namams 24/7“ pagalbos, nes buvo jau vėlu ir niekam nesinori miegoti be lango. Pagalba atvyko greičiau nei per pusvalandį, užtaisė langą ir padėjo užpildyti reikalingą draudimo formą, kad šeima kuo greičiau galėtų turėti naują, gražų langą.

100 m2 medinis namas

  • Visa draudimo suma – 88 000 EUR
  • Išskaita – 70 EUR
  • Standartinė įmoka – 123 EUR / metus
  • „Gjensidige“ klientas – 8 mėnesius

Žalos atlyginimas – 300 EUR

  • Meistras: pirmasis mažesnės nei 100 EUR vertės apsilankymas – nemokamas
  • „Gjensidige“ išmoka – 230 EUR