1. ADB „Gjensidige“ Dovanų kuponą galima įsigyti ir panaudoti visose ABD „Gjensidige“ skyriuose, kurie nurodyti https://www.gjensidige.lt/kontaktai arba telefonu 1626.
 2. Dovanų kuponas galioja šioms draudimo rūšims: Vairuotojų privalomajam draudimui, gyventojų turto draudimui, kelionių draudimui, asmens draudimui, kasko draudimui.
 3. Dovanų kuponas galioja tiek naujai sutarčiai, tiek eilinei įmokai padengti.
 4. Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo jo įsigijimo dienos.
 5. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, vėliau jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už jį nėra grąžinami.
 6. Dovanų kuponas negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametimo ar kitokio praradimo atveju) ar keičiamas į grynuosius pinigus.
 7. Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą būtina panaudoti per vieną kartą.
 8. Jei Dovanų kuponu atsiskaitoma suma yra didesnė nei Dovanų čekyje nurodyta nominali jo vertė, skirtumą klientas turi primokėti.
 9. Jei Dovanų kuponu atsiskaitoma suma yra mažesnė nei Dovanų čekyje nurodyta nominali jo vertė, skirtumas negrąžinamas.
 10. Perkant Dovanų kuponą PVM sąskaita-faktūra neišrašoma. Jei dovanų kuponą perka įmonė, išrašomas dovanų kupono perdavimo aktas.
 11. Dovanų kuponą klastoti, kopijuoti, dauginti, taip pat panaudoti ar juos įgyti bet kokiu kitu neteisėtu būdu yra griežtai draudžiama. Asmenys, neteisėtai naudojantys Dovanų čekius gali būti patraukti baudžiamojon atsakomybėn pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182, 300 bei kitus straipsnius*.
 12. Klientas yra atsakingas už tinkamą unikalaus Dovanų kupono numerio (pateikiamas Dovanų čekyje) saugojimą ir prisiima visišką atsakomybę už Dovanų kupono panaudojimą. Jei Dovanų kuponas yra sugadintas, t.y. daugiau kaip pusė jo yra sutepta, jo trūksta ar jis yra kitaip pažeistas, arba Dovanų čekio numeris ar galiojimo terminas nėra aiškiai matomas, tokiu Dovanų čekiu atsiskaityti už prekes ir/ar paslaugas negalima, ir toks Dovanų čekis nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.
 13. Kilus papildomiems klausimams dėl Dovanų kupono, kreipkitės telefonu 1626.