Transporto priemonių draudimai

Siūlome apsidrausti skirtingas transporto priemones – nuo automobilio ar motociklo iki versle naudojamos technikos. Pasirinkite vieną ar kelis Jūsų ir Jūsų įmonės poreikius atitinkančius draudimus.

Privalomasis draudimas

Šiuo draudimu privalo būti apdraustos visos registruotos transporto priemonės. Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimo sutartį sudarome su transporto priemonės (lengvųjų ir krovininių automobilių, motociklų ir motorolerių, autobusų, priekabų ir kt.) savininku ar įgaliotu asmeniu. Taip pat galite apsidrausti, jei transporto priemonę nuomojate arba naudojate pagal panaudos sutartį.

  • Kompensuojame įvykio metu kitam asmeniui padarytos žalos atlyginimą, apmokame medicinines išlaidas.
  • Apmokame nukentėjusių transporto priemonių remonto išlaidas.
  • Atlyginame nuostolius, padarytus kelio statiniams ir nekilnojamajam turtui.

Kasko draudimas

Visiška Jūsų automobilio apsauga nuo sugadinimo, sunaikinimo ar vagystės. Galite apdrausti ne senesnius nei 15 metų automobilius. Siūlome rinktis tris skirtingos Kasko draudimo planus, labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius.

Kartu su transportu apdraudžiame ir jo gamyklinę įrangą. Papildomai specialiomis sąlygomis siūlome apdrausti magnetolą, kitą garso įrangą, apsaugos sistemą, papildomus žibintus, net lengvo lydinio ratlankius.

Taip pat galėsite rinktis ir vieną plačiausių šalyje pagalbos kelyje draudimą ar apdrausti savo bei keleivių sveikatą.

Laivų ir jachtų draudimas

Šiuo draudimu gali būti draudžiami visi laivai ir jachtos, registruotos Baltijos šalyse.

Svarbu, kad priemonei būtų išduotas leidimas plaukioti bei leidimas navigacijai su locmanais ar be jų plaukti į bandomąsias keliones, teikti pagalbą kitiems laivams ar vilkti kitus laivus ar baržas. Draudimas galioja visoje Europoje 200 jūrmylių atstumu nuo žemyno, taip pat kelionių į Kanarų ir Azorų salas, Didžiąją Britaniją metu.

Laivai gali būti draudžiami nuo sugadinimų, nuo pilnos laivo žūties, laivo, jo dalių ar įrangos vagystės.

Draudžiant laivą Kasko draudimu, papildomai galima apdrausti laivo valdytojo civilinę atsakomybę prieš trečiuosius asmenis.

Mobiliosios technikos draudimas

Draudimo objektu gali būti: statybinės mašinos ir jų įrenginiai; žemės ūkio technika; miško bei specialiosios paskirties arba kitiems darbams naudojama mobilioji technika; įrenginiai, reikmenys ir atsarginės dalys, duomenų laikmenos, papildomos išlaidos už papildomą darbą, papildomos išlaidos grunto išvalymo darbams ir t. t.

Mobiliąją techniką galite drausti pasirinkdami:

  • ugnies, vandens, vagystės, gamtinių jėgų, piktavališkos trečiųjų asmenų veiklos, avarijos rizikas;
  • visų rizikų draudimą.

Taip pat galite pasirinkti, ar draudimas galios konkrečioje draudimo vietoje ar visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Nauja verte mobilioji technika draudžiama iki 5 metų senumo.

Geležinkelio transporto priemonių draudimas

Draudžiame riedmenis nuo netikėto sunaikinimo, sugadinimo ar praradimo. Draudžiame lokomotyvus, keleivinius bei prekinius vagonus, įvairiai varomus traukinius ir kitus riedmenis.

Apdraudę geležinkelio transporto priemones užsitikrinsite kompensaciją ugnies, audros, potvynio, nuošliaužų, avarijos, trečiųjų asmenų veiklos padarytų nuostolių bei kitais atvejais.