Bogdan Benczak paskirtas naujuoju „Gjensidige“ generaliniu direktoriumi Baltijos šalyse

28.06.2023

Naujausi pranešimai

 • 04.10.2023
  Šiltas ruduo pratęsė paspirtukų sezoną: draudikai perspėja dėl traumų
  Daugiau
 • 02.10.2023
  Prasidėjus rudens treniruočių sezonui, daugėja traumų ir nelaimingų atsitikimų
  Daugiau
 • 29.09.2023
  Lietuvius prie vairo labiausiai blaško plepūs bendrakeleiviai, latvius ir estus – aplinkos triukšmas
  Daugiau
Daugiau naujienų

Draudimo bendrovės „Gjensidige“ valdyba paskyrė Bogdan Benczak (Bogdaną Benčaką) naujuoju „Gjensidige“ generaliniu direktoriumi Baltijos šalyse. Bogdan Benczak pradės eiti šias pareigas liepos 3 dieną.

„Bogdan Benczak yra sukaupęs didelę patirtį ir pasiekęs rezultatų Baltijos ir Rytų Europos draudimo rinkose. Tikime, kad jo lyderystė ir asmeninės savybės puikiai tinka vadovauti „Gjensidige““, – sako Aysegul Cin, ADB „Gjensidige“ valdybos pirmininkė.

Ponas Benczak daugiau kaip 20 m. ėjo vadovaujamas pareigas gyvybės ir ne gyvybės draudimo versle PZU SA ir ERGO draudimo grupėse. Iki 2022 m. gruodžio 31 d. jis dirbo ERGO valdybos pirmininku Baltijos šalyse. Jis yra įgijęs teisės ir administravimo magistro laipsnį Varšuvos universitete ir verslo administravimo magistro laipsnį Gdansko vadovų ugdymo fonde ir Roterdamo universiteto verslo mokykloje.

„Esu dėkingas galėdamas prisidėti prie „Gjensidige“ ir jos misijos tvariais būdais rūpintis žmonių gyvybės, sveikatos ir turto saugumu. Nekantrauju susitikti su Baltijos šalių komanda - 700 patyrusių ir entuziastingų darbuotojų”, – sako Bogdan Benczak.

„Gjensidige“ Baltijos šalyse priklauso pirmaujančiai Šiaurės šalių draudimo grupei „Gjensidige Forsikring ASA“ listinguojamai Oslo vertybinių popierių biržoje. ADB „Gjensidige“ dirba 700 žmonių, ji turi pagrindinę būstinę Lietuvoje ir filialus Latvijoje ir Estijoje. Bendrovės pasirašytos įmokos 2023 m. pirmąjį ketvirtį augo 17 procentų ir siekė 40 mln. eurų.