Telefoniniai sukčiai gali apsimesti ir draudikais

09.02.2017

Naujausi pranešimai

 • 16.05.2018
  Kaminus, kaip ir roges, reikia ruošti vasarą: pats laikas jais pasirūpinti
  Daugiau
 • 11.05.2018
  Namuose nėra dūmų detektoriaus: draudikai paaiškino, kada atlygins žalą
  Daugiau
 • 08.05.2018
  Tyrimas: daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų jaučiasi esą reikalingi savo visuomenei
  Daugiau
Daugiau naujienų

Telefoniniai sukčiai sugalvojo naują būdą vilioti žmonių pinigus – jie apsimeta draudimo bendrovės atstovais, siūlančiais paskolas.

Draudimo bendrovė „Gjensidige“ sulaukė pranešimo, kad draudiku prisistatęs žmogus skambino ir primygtinai siūlė suteikti paskolą. Įtarimą sukėlė tai, jog jis prašė pervesti „administracinį mokestį“.

Draudimo bendrovė „Gjensidige“ atkreipia dėmesį ir ragina gyventojus būti budriais – draudimo bendrovės neteikia paskolų ir neprašo atlikti mokėjimų už draudimo paslaugas, kalbantis telefonu.

Jeigu kyla įtarimų dėl telefonu gauto pasiūlymo, gyventojai raginami paskambinti įmonės klientų aptarnavimo centrui ir pasitikslinti informaciją.

Kilus įtarimams dėl galimo sukčiavimo rekomenduojama pranešti policijai, suteikiant kuo daugiau informacijos apie galimą sukčiautoją – iš kokio numerio skambinta, į kokią sąskaitą prašyta pervesti pinigus ir t.t.

„Gjensidige“ dėkoja atsakingiems žmonėms, kurie nedelsiant informuoja įmonę apie galimus jos vardu daromus įtartinus veiksmus.