Pereiti prie turinio

Bogdan Benczak paskirtas naujuoju „Gjensidige“ generaliniu direktoriumi Baltijos šalyse

28.06.2023

Naujausi pranešimai

  • 11.06.2025
    Gatvės ir keliai vėl pilni motociklų: kaip išvengti nelaimių vasarą
    Daugiau
  • 02.06.2025
    Smulkūs pažeidimai – didelės pasekmės: kodėl į automobilio stiklo įdaužą nereikėtų numoti ranka
    Daugiau
  • 26.05.2025
    Artėja vasara: kokiems nuostoliams turi ruoštis Lietuvos gyventojai
    Daugiau
Daugiau naujienų

Draudimo bendrovės „Gjensidige“ valdyba paskyrė Bogdan Benczak (Bogdaną Benčaką) naujuoju „Gjensidige“ generaliniu direktoriumi Baltijos šalyse. Bogdan Benczak pradės eiti šias pareigas liepos 3 dieną.

„Bogdan Benczak yra sukaupęs didelę patirtį ir pasiekęs rezultatų Baltijos ir Rytų Europos draudimo rinkose. Tikime, kad jo lyderystė ir asmeninės savybės puikiai tinka vadovauti „Gjensidige““, – sako Aysegul Cin, ADB „Gjensidige“ valdybos pirmininkė.

Ponas Benczak daugiau kaip 20 m. ėjo vadovaujamas pareigas gyvybės ir ne gyvybės draudimo versle PZU SA ir ERGO draudimo grupėse. Iki 2022 m. gruodžio 31 d. jis dirbo ERGO valdybos pirmininku Baltijos šalyse. Jis yra įgijęs teisės ir administravimo magistro laipsnį Varšuvos universitete ir verslo administravimo magistro laipsnį Gdansko vadovų ugdymo fonde ir Roterdamo universiteto verslo mokykloje.

„Esu dėkingas galėdamas prisidėti prie „Gjensidige“ ir jos misijos tvariais būdais rūpintis žmonių gyvybės, sveikatos ir turto saugumu. Nekantrauju susitikti su Baltijos šalių komanda - 700 patyrusių ir entuziastingų darbuotojų”, – sako Bogdan Benczak.

„Gjensidige“ Baltijos šalyse priklauso pirmaujančiai Šiaurės šalių draudimo grupei „Gjensidige Forsikring ASA“ listinguojamai Oslo vertybinių popierių biržoje. ADB „Gjensidige“ dirba 700 žmonių, ji turi pagrindinę būstinę Lietuvoje ir filialus Latvijoje ir Estijoje. Bendrovės pasirašytos įmokos 2023 m. pirmąjį ketvirtį augo 17 procentų ir siekė 40 mln. eurų.

Susisiekite su mumis.