Atšvaitas - Jūsų saugumo aksesuaras!

WATCH ME atšvaitą paprasta naudoti! Tai stilinga aprangos detalė, su kuria būsite matomi tamsiu paros metu. Atšvaitą galite apvynioti aplink juosmenį, kūdikio vežimėlį, kuprinę, rankinę ar saugiai pririšti prie šuns pavadėlio. Galimybės beribės!

Atšvaitą galima atsiimti bet kurioje „Gjensidige“ atstovybėje Lietuvoje po trijų dienų, kai užsiregistruosite šioje anketoje. Atkreipiame Jūsų dėmesį, jog pas mus į svečius galite užsukti su galiojančiu galimybių pasu arba jam prilyginamu dokumentu.

Dovanų kiekis yra ribotas! Pretęsiame registraciją iki lapkričio 16 d. (imtinai).

WATCH ME kampanijos taisykles rasite ČIA

Logo

Užpildykite anketą ir gaukite WATCH ME atšvaitą dovanų

Oij, kampanija WATCH ME jau baigėsi!

Pasirinkite būdus, kuriais norėtumėte su mumis palaikyti ryšį ir gaukite WATCH ME atšvaitą. Būkite saugūs ir matomi tamsiu paros metu!

Tapkite „Gjensidige“ šeimos nariu – pažymėkite būdus, kuriais sutinkate gauti pasiūlymus ir kuriais galėtume Jūsų pasiteirauti apie mūsų paslaugų kokybę:

Jeigu sutinkate, tiesioginės rinkodaros tikslu bus tvarkomi Jūsų asmens duomenys, įskaitant vardą, telefono numerį bei elektroninio pašto adresą. Vos panorėję galite atsisakyti informacijos ir pasiūlymų trumpuoju telefonu 1626 ar el. paštu [email protected].

Jūsų asmens duomenys (vardas bei elektroninio pašto adresas) taip pat tvarkomi WATCH ME atšvaito įteikimo tikslu. Jūsų elektroninio pašto adresą nedelsiant ištrinsime įteikę atšvaitą, jei nepažymėjote, kad tiesioginės rinkodaros pranešimus siųstume elektroniniu paštu.

Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama https://www.gjensidige.lt/asmens-duomenu-tvarkymo-principai.

* Šiuos laukus privaloma užpildyti

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.