Kartu su privalomuoju draudimu

Kartu su privalomuoju siūlome įsigyti papildomus draudimus.

Dviratininko draudimas

Dviratininko civilinės atsakomybės draudimas skirtas asmenims, mėgstantiems keliones dviračiais. Apsidraudusieji mūsų siūlomu dviratininko draudimu užsitikrina greitus sprendimus nenumatytose situacijose – kompensuojame Jūsų, Jūsų sutuoktinio ar vaikų naudojantis dviračiu padarytą žalą kitų asmenų turtui ir jų sveikatai.

Pagalba kelyje 24/7

Ši paslauga suteikia papildomų išlaidų draudimą privalomuoju TPVCA draudimu apdraustiems automobiliams. Draudimas galioja patyrus kelionę sutrikdžiusį techninį gedimą ar transporto priemonės sugadinimą. Mūsų techninė pagalba padeda užvesti automobilį išsikrovus akumuliatoriui ar negalint važiuoti po eismo įvykio ar smulkaus gedimo. Prireikus ši paslauga garantuoja automobilio transportavimą iki artimiausio autoserviso. Atlyginame įvairias dėl nutrauktos kelionės automobiliu patirtas išlaidas – smulkaus remonto kelyje, rato ar lemputės keitimo, degalų atvežimo, atrakinimo ir kitas. Paslaugas teikiame visą parą.

Vairuotojų ir keleivių draudimas

Vairuotojų ir keleivių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų galioja tik eismo įvykio metu, bet apsauga tęsiasi 24 val. per parą. Galite apdrausti ne tik save, bet ir keleivius (išskyrus užsiimant komerciniu keleivių vežimu).

Kompensacijos skiriamos už:

  • Nelaimingo atsitikimo sukeltą kūno sužalojimą.
  • Neįgalumą.
  • Gyvybės netektį.